Destination Sport oferuje obozy szkoleniowe, treningi piłki ręcznej,
turnieje piłki ręcznej i obozy dla osób indywidualnych.

Oferujemy pobyty all-inclusive na polskim wybrzeżu w Mielnie, Koszalinie i w innych częściach Pomorza Zachodniego. Mamy dostęp do najnowszych miejsc noclegowych, dobrych restauracji oraz wszystkich nowoczesnych udogodnień takich jak:
  • hale sportowe,
  • siłownie, spa,
  • baseny,
  • spa termalne
  • krioterapia.
Oferujemy pobyty all inclusive nad polskim wybrzeżem w Mielnie, Koszalinie i w innych częściach Pomorza Zachodniego.
 

ZADOWOLENI KLIENCI

3000

OSÓB


Świadczymy usługi na wysokim poziomie.

KONFERENCJE

150

SPOTKAŃ


Opiekujemy się naszym klientem od przyjazdu do wyjazdu.

BOOT CAMP

6-8 razy w roku organizujemy obozy sportowe z  różnymi stopniami zaawansowania. Od bardzo trudnych obozów po luksusowe, w których oferujemy udogodnienia takie jak: zabiegi spa, kolacje dla smakoszy, coaching psychologiczny oraz usługi kosmetyczne.

TRAINING CAMP

Jeśli szukasz miejsca, aby zorganizować swój obóz treningowy to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj w Mielnie/Koszalinie możemy zorganizować dla Ciebie obóz all-inclusive i dostarczyć najlepsze udogodnienia. Dotyczą one np. hali sportowych (hale sportowe 5). Zakwaterowanie oferowane jest w szerokim zakresie: od luksusowych apartamentów do hoteli sportowych. Oferujemy obozy szkoleniowe dla różnych dyscyplin sportowych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji.

HANDBALL SCHOOLS

Organizujemy obozu sportowe, który są odpowiednie dla tych, którzy lubią trenować i mają silne pragnienie poznawania nowych rzeczy i osiągnięcia postępu w rozwoju.

HANDBALL TOURNAMENTS

2-3 razy w roku będziemy organizować turnieje piłki ręcznej w Koszalinie. Turnieje będą obejmować drużyny seniorskie oraz juniorów z całej Europy.

SPRAWDŹ NASZE DESTINATIONS

DESTINATION LUXURY

DESTINATION BUSINESS

DESTINATION HEALTH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I DOKONAJ REZERWACJI

+48512848646

SZYBKI KONTAKT