DESTINATON MIELNO. TWÓJ PRZEWODNIK PO MIELNIE!

ZAPEWNIAMY ORGANIZACJĘ TWOJEJ PODRÓŻY W CZTERECH RÓŻNYCH OBSZARACH

DESTINATION LUXURY

W Dune położonym w Mielnie oferujemy najwyższej jakości zakwaterowanie w luksusowych apartamentach o powierzchni od 29m2 do 110m2. Zapewniamy: wysokiej klasy restaurację, wellness SPA w jednym z najlepszych  polskich hoteli SPA  z zapierającym dech w piersiach widokiem na zachód słońca nad morzem Bałtyckim, kilometry piaszczystych plaż, przystań rybacką  w Unieściu, spacery wzdłuż brzegu jeziora Jamno, szereg atrakcji  w okolicach Koszalina, kameralną grę w  golfa w Alte Farm Golf Club, degustację wina w Dune i wiele innych. Wszystko to czeka na Ciebie. Organizujemy uroczystości, rocznice, wieczory  panieńskie i kawalerski, i inne. Jeśli masz okazję, zorganizujemy imprezę dla Ciebie!

DESTINATION BUSINESS

Destination Business zapewnia: konferencje, imprezy firmowe, szkolenia kadr, kursy sprzedażowe, szkolenia kadr sportowych, coaching.

DESTINATION HEALTH

Destination Health oferuje usługi związane ze zdrowiem w tym: usługi dentystyczne, operacje plastyczne, SPA medyczne, rehabilitację pozostającą po chorobach i urazach , porady związane z odżywianiem, programy kontroli wagi, trening mentalny.

DESTINATION SPORT

Destination Sport oferuje obozy szkoleniowe, treningi piłki ręcznej, turnieje piłki ręcznej i obozy dla osób indywidualnych. Oferujemy pobyty all-inclusive na polskim wybrzeżu w Mielnie, Koszalinie i w innych częściach Pomorza Zachodniego. Mamy dostęp do najnowszych miejsc noclegowych, dobrych restauracji oraz wszystkich nowoczesnych udogodnień takich jak: hale sportowe, siłownie, spa, baseny, spa termalne i krioterapia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I DOKONAJ REZERWACJI

+48512848646

SZYBKI KONTAKT